11 Лютого, 2018 р., 02:52
10 листопада, в Українському домі у Києві відбувся Форум представників місцевих громад. Організатор Форуму – партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – зібрала разом понад 100 голів ОТГ, обраних на перших виборах 29 жовтня 2017 року, а також голів і депутатів громад, об’єднаних у 2015-2017 роках, народних депутатів України, представників Уряду та багатьох інших.
11 Лютого, 2018 р., 02:49
Немає жодної людини, яка б відмовилася мати поруч вірного друга, який ніколи не підведе та завжди буде оберігати. Саме тому більшість людей обирають собі чотириногого друга. Адже відданіше тварини від собаки не знайти в цілому світі.
11 Лютого, 2018 р., 02:46
Розпочав роботу новий склад сільської ради об'єднаної територіальної громади 22 листопада 2017 року Чкаловська сільська виборча комісія скликала першу сесію Чкаловської сільської ради об'єднаної територіальної громади. Із запрошених  на засіданні  були присутні заступник голови Веселівської райдержадміністрації, керівник апарату Юр'єва Т.М., начальник організаційного відділу районної ради Ковбаса Ю.Г., депутат обласної ради Голота Ю.В., депутати районної ради Гулак Л.В. та Малов В.М.