Депутати

Депутат по виборчому округу № 1, БАБИЧ ІРИНА ГРИГОРІВНА, 1979 р.н., повна вища освіта,  позапартійна,   секретар Чкаловської сільської ради, проживає в  с.Чкалове Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної в Запорізькій області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Депутат по виборчому округу № 2, ГОЛОТА ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ, 1987 р. н., повна вища освіта, член Аграрної партії України, голова СФГ «Байда», проживає в с. Чкалове Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації Аграрної партії України.

Депутат по виборчому округу № 3, КРИВКО ТЕТЯНА БОРИСІВНА, 1968 р.н., повна вища освіта, член партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», вчитель КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів», проживає в с. Чкалове Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Депутат по виборчому округу № 4, ГОРЛАЧ ВІТАЛІЙ ЯКОВИЧ, 1962 р.н., повна вища освіта, позапартійний, вчитель КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів», проживає в с. Чкалове Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної в Запорізькій області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Депутат по виборчому округу № 5, БОГОСЛАВСЬКИЙ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ, 1970 р.н., повна вища освіта, член Аграрної партії України, голова Ф/Г «Альянс-2», проживає в с. Зелений Гай Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації Аграрної партії України.

Депутат по виборчому округу № 6, КОРНЄВА ТЕТЯНА ДАНИЛІВНА, 1968 р.н., повна вища освіта,  позапартійна,   головний спеціаліст з кадрової роботи Чкаловської  сільської ради, проживає в с. Зелений Гай Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної в Запорізькій області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Депутат по виборчому округу № 7, ІСАЄВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ, 1958 р. н., повна вища освіта, член Аграрної партії України, фізична особа підприємець, проживає в с. Гоголівка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації Аграрної партії України.

Депутат по виборчому округу № 8, ЗАТОРСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ, 1982 р. н., повна вища освіта, позапартійний, ветеринарний лікар, Дніпропетровської міської державної вет.лікарні, проживає в с. Мусіївка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Депутат по виборчому округу № 9, НАГОГА ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1984 р.н., повна вища освіта,  член партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», механізатор ФГ «Діалон», проживає в с.Корніївка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Депутат по виборчому округу № 10, ПОПОВИЧ ГРИГОРІЙ ФЕДОРОВИЧ, 1958 р.н., повна вища освіта,  позапартійний, пенсіонер, проживає в с. Корніївка Веселівського району Запорізької області, обраний шляхом самовисування.

Депутат по виборчому округу № 11, БЕДЮХ ІВАН ІВАНОВИЧ, 1984 р.н., повна вища освіта, член Аграрної партії України, заступник голови ФГ «Фортуна 2001», проживає в с.Корніївка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної організації Аграрної партії України.

Депутат по виборчому округу № 12, ПИЛИПЕНКО ЛЮДМИЛА ВАЛЕНТИНІВНА, 1963 р.н., повна вища освіта, член Політичної партії «Опозиційний блок», завідувач КДНЗ «Золота рибка», проживає в с.Калинівка Веселівського району Запорізької області, обрана шляхом самовисування.

Депутат по виборчому округу № 13, ШКРУМ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ, 1970 р.н., повна вища освіта, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», бухгалтер ФГ «Каріна», проживає в с.Калинівка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Депутат по виборчому округу № 14, ЛАГОДА МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ, 1958 р.н., повна загальна середня освіта, член політичної партії «НАШ КРАЙ», робітник-електрик КЗ «Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», проживає в с.Калинівка Веселівського району Запорізької області, висуванець Веселівської районної партійної організації  політичної партії «НАШ КРАЙ».