Оголошення

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Чкаловська сільська рада Веселівського району Запорізької області місце, яка знаходиться за адресою: с. Чкалове, вул. Чкалова, 27, Веселівського району Запорізької області, т: 74 – 5 – 31,   оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

строково (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років) - головного спеціаліста з питань реєстрації місця проживання сектору надання адміністративних послуг.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

громадянство  України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра та спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  не менше 1 року або стаж роботи  в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, достатні навики роботи на комп’ютері.

Особи, які   бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву  про  участь  у  конкурсі .

2. Заповнену особову  картку   (форма П-2ДС)  з  відповідними  додатками.

3.  Дві  фотокартки  розміром  4х6 см.

4. Копії  документів  про  освіту,  про  підвищення  кваліфікації, присвоєння  вченого  звання, присудження  наукового  ступеня.

5.  Електронну декларацію  про  майно, доходи, витрати  і  зобов’язання  фінансового  характеру  за  2018  за  формою,  передбаченою   Законом  України  «Про  засади  запобігання  корупції».

6.  Копію  паспорта.

7.  Копія  довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера.

18. Копію  військового  квитка (для  військовослужбовців або  військовозобов`язаних).

Документи  приймаються  протягом 30 днів з дня публікації  цього  оголошення.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці   звертатися за телефоном   74 – 5 – 31.

12.08.2019

ШАНОВНІ ЛІКАРІ !

Чкаловська об`єднана територіальна громада Веселівського району Запорізької області запрошує на роботу сімейного лікаря терапевта або педіатра в амбулаторію групової практики сімейної медицини, яка створена у 2017 році.

В 2019 році вводиться в експлуатацію нове приміщення сімейної амбулаторії на двох лікарів. Для зручності обслуговування населення є два нових службових автомобілі.

ОТГ має можливість забезпечити молодого спеціаліста житлом (2-х кімнатна квартира або приватний будинок), надати фінансову допомогу. При заключенні договору студентам 6-го курсу можлива оплата проходження інтернатури.

За інформацією звертатись до голови ОТГ Калиновського Станіслава Васильовича   тел. 0976760724.

Або до заступника голови ОТГ Овечкіна Юрія Аркадійовича тел.0963388079.

МИ ЧЕКАЄМО ВАС !