Інформація про початок перевірки Бабич І.Г.

ІНФОРМАЦІЯ

щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" стосовно Бабич І.Г.

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами, які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Чкаловська сільська військова адміністрація Мелітопольського району Запорізької області інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

П.І.Б.

Посада

Дата початку перевірки

1.

БАБИЧ
Ірина Григорівна

кандидат на посаду заступника начальника Чкаловської сільської військової адміністрації

26.06.2024

Файл що додається: