Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Увага! Вакансії!

Дата: 01.02.2022 13:28
Кількість переглядів: 357

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 9 розділу III Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII (Редакція станом на 14.07.2021), постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Чкаловська сільська рада Мелітопольського району Запорізької області місце, яка знаходиться за адресою: с. Чкалове, вул. Чкалова, 27, Мелітопольського району Запорізької області,  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  безстроково:

  1. головного спеціаліста з питань військового обліку загального відділу;
  2. головного спеціаліста з питань житлово-комунального господарства загального відділу;
  3. 2 посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади:

громадянство  України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, вміння організовувати та планувати роботу,  володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Без вимог до стажу роботи.

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву  про  участь  у  конкурсі.

2. Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними  додатками. 

3.  Дві  фотокартки  розміром  4х6 см.  

4. Копії  документів  про  освіту,  про  підвищення  кваліфікації, присвоєння  вченого  звання, присудження  наукового  ступеня. 

5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

6.  Електронну декларацію  про  майно, доходи, витрати  і  зобов’язання  фінансового  характеру  за  2021 рік  за  формою,  передбаченою   Законом  України  «Про  засади  запобігання  корупції». 

7.  Копію  паспорта.

8.  Копія  довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера. 

9. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов`язаних).

Документи приймаються протягом 30 днів з дня публікації цього оголошення (до 03.03.2022). 

За додатковою інформацією щодо підготовки до участі у конкурсі, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці   звертатися за телефоном:   0977521173.

 

01.02.2022


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора