Увага! Конкурс на посаду директора Центру культури, дозвілля і творчості Чкаловської сільської ради!

Дата: 07.09.2021 18:24

Згідно пункту 1 статті 21 Закону України «Про культуру», розпорядження сільського голови від 07.09.2021 № 117 «Про  оголошення конкурсу на посаду директора Центру культури, дозвілля і творчості Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області» Чкаловська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Центру культури, дозвілля і творчості Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Особи, які претендують на вищезазначену посаду повинні мати вищу освіту, стаж роботи  у сфері культури не менш трьох років, володіти державною мовою та здатними за своїми діловими  і моральними  якостями, освітнім і професійним  рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи які бажають взяти участь у конкурсі подають до 06 жовтня 2021 року до загального відділу Чкаловської сільської ради такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить  прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство тощо;

- відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих  посадах), контактний номер телефону,

- відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копія документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проєкт програми розвитку закладу культури на 1 та 5 років, який буде публічно презентуватися на засіданні конкурсної комісії.

Зазначені документи надаються особисто за адресою: 72212 Запорізька область,  Веселівський район, с. Чкалове, вул. Чкалова, будинок 27

Термін прийняття документів 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  0681019734.