Книжковий фонд бібліотек Чкаловської громади поповнено новими екземплярами

Дата: 19.03.2019 08:08

Читання художньої літератури – це прекрасний спосіб підтримувати і покращувати свій психологічний стан і здоров’я. Доведено, що ті, хто читають книги, частіше і довше зберігають гостроту та ясність думки. Читання художніх книг теж є прекрасною розминкою для мозку і розуму, дозволяє відволіктися від щоденних проблем та поринути у інший, вигадано-фантастичний світ.

Бібліотеки Чкаловського об'єднаної громади отримали 167 примірників книжок, які закуплено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 року № 941-р «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів». На книжкові полиці надійшла художня література, книги по світовій економіці, мистецтву, історичні видання, дитячі, книги сучасних українських письменників, книги Запорізьких авторів.

Сільські бібліотекари з радістю та натхненням прийняли нову літературу, яка дозволить розширити кругозір сільського читача та збільшити кількість абонентів бібліотек.