З 1 по 30 квітня проходить публічне обговорення проекту рішення "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Чкаловської сільської ради Веселівського району Запорізької області "

Дата: 30.03.2019 11:56

З 01 по 30 квітня проходить обговорення проекту регуляторного акту - рішення Чкаловської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  Чкаловської сільської ради Веселівського району Запорізької області". Проект рішення розміщено на офіційному сайті  у розділі "Регуляторна діяльність" підрозділ "Проекти регуляторних актів". Усі мешканці Чкаловської ОТГ можуть прийняти участь у обговоренні та надати свої зауваження та пропозиції до виконавчого апарату сільської ради. Відповідальний виконавець та розробник проекту рішення головний спеціаліст із економічного розвитку та регуляторної діяльності Овдінко Інна Володимирівна, 0972760199.