29 Листопада, 2021 р., 15:10
У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ВИХІДНІ МЕНШЕ ТИСЯЧІ ЗАХВОРІЛИХ НА COVID-19  29 листопада 2021 - 11:05
29 Листопада, 2021 р., 13:55
Вітаємо з прекрасною ювілейною датою Чебуклієву Валентину Олексіївну. Шановна ювілярко! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого славного ювілею. Дозвольте побажати, насамперед міцного-міцного здоров’я, довголіття, відмінного самопочуття та гарного настрою. Нехай ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Бажаємо вам щастя земного. Нехай Бог береже вас усюди. З ювілеєм! Прийміть від душі наші щирі вітання, хай збудуться всі ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти, яскраві емоції, щастя моменти. Щоб лихо до хати дорогу не знало, а доля вам радість завжди дарувала! З повагою сільський голова, депутатський корпус Чкаловської сільської ради, виконавчий апарат Чкаловської тг.
26 Листопада, 2021 р., 13:32