Щорічний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Дата: 11.07.2024 13:16

З метою відзначення у 2024 році Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 червня 2024 року №570-р, зокрема, щодо організації та проведення щорічного забігу в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України» (далі забіг) інформуємо про старт акції.

Забіг – щорічна патріотична традиція вшанування пам'яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни, приурочена до Дня пам'яті захисників України та має загальнодержавне значення.

Просимо розмістити на офіційних сторінках у соціальних мережах інформацію про початок реєстрації учасників забігу. Забіг відбудеться 31 серпня о 10-й годині. Про місце проведення акції учасників повідомлять додатково.

Реєстрація на забіг триватиме до 13.08.2024  за посиланням.

Ім'я загиблого захисника чи захисниці можна обрати додатково на тематичних сторінках пам'яті: