Увага! Вакансія!

Дата: 12.06.2024 09:11

Чкаловська сільська рада Мелітопольського району Запорізької області  запрошує на роботу на вакантну посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера.

Відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» призначення на посаду здійснюється без проведення конкурсного відбору.

Кваліфікаційні вимоги: освіта  – повна вища відповідного  напряму  підготовки (магістр, спеціаліст); досвід роботи – стаж
бухгалтерської роботи в бюджетній сфері за професіями керівників нижчого рівня: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років; вільне володіння державною мовою.

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном +380966043582  - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кривко Ольга Григорівна.