Мелітопольські та веселівські роботодавці перерахували більше 790 мільйонів  гривень єдиного внеску

Дата: 21.12.2021 14:55

За одинадцять місяців 2021 року роботодавці Мелітопольщини та Веселівщини сплатили до соціальних фондів 790 мільйонів 347 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Як повідомив начальник Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Олександр Зюзін, зростання до показника аналогічного періоду минулого року склало майже 52 мільйона гривень або 7 відсотків.

У листопаді суб'єкти господарювання сплатили 84 мільйона 246 тисяч гривень, що на 13 мільйонів гривень або на 19 відсотків більше, ніж торік.

Нагадаємо, що з 1 грудня розмір мінімальної заробітної плати зріс до 6500 гривень. Таким чином, мінімальний страховий внесок становить 1430 гривень, максимальний 21450 гривень. Отже, ставка єдиного внеску для платників спрощеної системи оподаткування (за "себе") усіх груп складає 1430 гривень.