Безоплатні лабораторні обстеження!!!

Дата: 01.02.2024 13:19

Безоплатні лабораторні обстеження!!! НЗСУ розширила перелік безоплатних аналізів. Особливо актуально це для хронічних захворювань, тому що тепер перілік безоплатних аналізів значно розширено :
✅Ліпідограма;
✅Коагулограма;
✅Онкомаркери;
✅Печінкові проби;
✅Аналіз на натрій та калій;
✅Гормональна панель (гормони щитоподібної залози, інсулін, пролактин)
Більш докладно, які ще обстеження ви можете отримати за електронним направленням дізнайтеся у наших сімейних лікарів, також ще є можливість заключити декларацію:
Іллєнко Катерина Олександрівна - сімейний лікар (досвід роботи 8 років), тел. 0970571734
Колода Ольга Миколаївна сімейний лікар (досвід роботи 10 років), тел. 0967942467
  Це реальна можливість слідкувати за своїм станом здоров'я, особливо, якщо Ви вже маєте хронічні захворювання. Профілактика та спостереження за своїм станом - запорука гарного самопочуття.