Всеукраїнські олімпіади з навчальних предметів

Дата: 29.12.2021 14:27

Проведення предметних олімпіад – одна із важливих форм розвитку інтересу здобувачів освіти до вивчення певної дисципліни, «поштовх» до розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей. Її мета – охопити якомога більше здібних дітей, запропонувати кожному спробувати свої сили, підвести до самостійних висновків і узагальнень, збагатити кругозір та інтелект здобувачів освіти додатковими знаннями, виховувати самостійність мислення, завзятість у досягненні поставленої мети.  З 27 листопада по 18 грудня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Чкаловської територіальної громади проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Переможцями ІІ етапу олімпіад стали:

Дата проведення

Прізвище та ім’я учня

Назва ЗЗСО

27.11.2021 р

географія

Новоселюк Вікторія Миколаївна

Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Веселівського району Запорізької області»

Мамонтова Кіра Андріївна

Комунальний заклад «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Веселівського району Запорізької області»

Мартинюк Оксана Богданівна

Кириленко Денис Вікторович

04.12.2021

Правознавство

Кузмінова Дар'я Василівна

04.12.2021

Марченко Артем Миколайович

Калинівська гімназія Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

05.12.2021

Шахова Софія Юріївна

12.12.2021

біологія

Лебідь Вікторія Сергіївна

12.12.2021

біологія

Шахова Софія Юріївна

історія

Тишківська Валерія

Вікторівна

Каба Іван

Андрійович

Новоселюк Вікторія Миколаївна

Караєва Асель Алтинбеківна

Ахременко Крістіна Юріївна

Враховуючи кількісний склад команд для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році, високі рейтингові бали за результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на території Мелітопольського району, направляються для участі у ІІІ етапі ( обласному) учні:

учениця 9 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Стовбур Катерина(фізична культура),

учень 11 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макаренко Іван (фізична культура),

учень 10 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириленко Денис (українська мова),

учениця 10 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоселюк Вікторія (географія),

учень 8 класу Калинівської гімназії Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Марченко Артем (фізика),

учениця 9 класу комунального закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кузмінова Дар'я(правознавство),

учениця 9 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шахова Софія (хімія),

учениця 8 класу комунального закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лебідь Вікторія (біологія),

учениця 11 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тишківська Валерія (історія).

Переможцями  ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся 07.12.2021 року у закладах освіти Чкаловської сільської ради, стали:

Учениця 3 класу комунального  закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кичанова Катерина,

учениця 9 класу комунального  закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мамонтова Кіра,

учениця 6 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Цай Віолетта,

учениця 9 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мартинюк Оксана.

Учасниками ІІІ етапу (обласного)ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проведено 22.12.2021 року, відповідно до Положення про конкурс та кількості набраних балів, стали:

учениця 9 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мартинюк Оксана  ( 9 місце),

учениця 3 класу комунального  закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кичанова Катерина (4 місце).

Переможцями  ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проведено 01.12.2021 року у закладах освіти Чкаловської сільської ради, стали:

учениця 5 класу комунального  закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Єрмолаєва Анна,

учениця 8 класу комунального  закладу «Корніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебідь Вікторія,

учениця 9 класу Калинівської гімназії Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Караєва Асель.

Відповідно до рейтингу, учасницею ІІІ етапу (обласного) ХІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проведено 07.12.2021 року, стала учениця 5 класу Калинівської гімназії Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Мельник Аліна, яка  зайняла 3 місце на ІІІ обласному етапі конкурсу та отримала запрошення на ІV етап .

Щиро вітаємо наших «зірочок», переможців олімпіад і конкурсів, та бажаємо подальших успіхів у   навчанні! Ваші здібності й знання, інтелектуальні можливості – запорука процвітання Батьківщини! Кожному з вас представилася можливість проявити себе, повірити у свої сили і перемогти. І ви перемогли! Так тримати!