За одинадцять місяців платники Мелітопольщини та Веселівщини спрямували до держбюджету понад 748 мільйонів гривень

Дата: 21.12.2021 14:46

Упродовж січня - листопада 2021 року мелітопольські та веселівські платники поповнили державну скарбницю на 748 мільйонів 440 тисяч гривень.

Як зазначив начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Валерій Літинський, це на 85 мільйонів або на 13 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільше платники перерахували податку на додану вартість – майже 317 мільйонів гривень.

Податку на доходи фізичних осіб за одинадцять місяців сплачено 239,5 мільйонів, що на 40 мільйонів або на 20,7 відсотків більше, ніж  торік.

Підприємства та організації спрямували 113,5 мільйонів гривень податку на прибуток, це на 42 мільйона або на 59,6 відсотків перевищує рівень одинадцяти місяців минулого року.

Крім того, мелітопольські та веселівські платники перерахували 63,7 мільйона гривень на військові потреби, забезпечивши зростання до минулорічних показників на 10,7 мільйонів або на 20,7 відсотків.