II (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Дата: 13.12.2021 14:04

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.11.2021 № 509 «Про проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році».
12 грудня 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти Чкаловської сільської ради відбувся II (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Учасниками олімпіади стали здобувачів освіти: Комунальний заклад «Корніївська загальноосвітня школа I-III ступенів», Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів».

За результатами олімпіади:

II місце посіла Лебідь Вікторія, учениця 8 класу Комунального закладу «Корніївська загальноосвітня школа I-III ступенів», вчитель Черномурко Ліна Миколаївна

III місце посіла Шахова Софія, учениця 9 класу комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів» вчитель Григоренко Анатолій Анатолійович.

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Відділ освіти, молоді, спорту,
культури, туризму та соціального захисту
населення Чкаловської сільської ради