Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 10:01

Шановні працівники та ветерани органів
                                                                        місцевого самоврядування!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, високим професіоналізмом, компетентністю, відповідальністю. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців.
Шановні колеги, Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Завдяки злагодженій роботі органів самоврядування громади, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. В цей урочистий день, від щирого серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє нашої громади та України. Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села щасливими й багатими, додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя. Нехай Вас ніколи не залишають оптимізм, людяність, толерантність та гарний настрій. Миру Вам, злагоди та добра!
З повагою, сільський голова
Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ