Дата: 06.12.2021 15:32

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Здобувачі освіти Калинівської гімназії Чкаловської сільської ради теж долучилися до Всеукраїнської   акції " 16 днів проти насильства" та Тижня доброчесності. На базі закладу пройшли ряд виховних заходів, бесід,  метою яких було усвідомити факти насильства щодо себе та інших; сформувати  серед здобувачів освіти небайдуже відношення до проблем жорстокості та насилля; сформувати вміння не замовчувати про існуючу проблему.