II (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,  української мови та літератури

Дата: 30.11.2021 11:25

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.11.2021 № 509 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» 27-28 листопада 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти Чкаловської сільської ради відбувся II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, української мови та літератури. Учасниками олімпіад стали 8 здобувачів освіти 7-11 класів: Комунальний заклад «Калинівська загальноосвітня школа I- III ступенів», Комунальний заклад «Корніївська загальноосвітня школа I-III ступенів», Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів». Здобувачі освіти випробувати свої сили, перевірили міцність отриманих знань.
В олімпіаді з української мови та літератури місця розподілилися таким чином:
9 клас
II місце – Мамонтова Кіра, Комунальний заклад «Корніївська загальноосвітня I-III ступенів», вчитель Єрмолаєва Яна Євгенівна
II місце – Мартинюк Оксана, Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів», вчитель Біла Алла Олександрівна
10 клас
II місце – Кириленко Денис, Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів», вчитель Харченко Світлана Володимирівна
В олімпіаді з географії місця розподілилися таким чином:
II місце – Новоселюк Вікторія, Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів», вчитель Григоренко Анатолій Анатолійович
Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Відділ освіти, молоді, спорту,

культури, туризму та соціального захисту

населення  Чкаловської сільської ради.