Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ПОНАД 30% НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ОХОПЛЕНО ЩЕПЛЕННЯМИ

Дата: 29.11.2021 15:13
Кількість переглядів: 289

 

Сьогодні відбулася традиційна нарада голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. В першу чергу обговорили рівень захворюваності на COVID19 в регіоні та темпи вакцинації.

Про хід проведення вакцинальної кампанії у Запорізькій області розповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич. 

Він відзначив, що зріс рівень вакцинації у суботу та неділю. Минулих вихідних в області було зроблено 13 229 щеплень. Переважна більшість (9 429) було щеплено другою дозою. Всього минулого тижня в області проведено 69 тисяч щеплень. 

Загалом за час вакцинальної компанії в Запорізькій області  було використано 946 тисяч доз вакцини. Всього вакциновано  525 тисяч осіб (31,54% від всього населення області), дві дози отримали   420 тисяч ( 25% населення області).

Також Олексій Кулинич розповів, що  середня завантаженість лікарень по області складає  40%. На стаціонарі лікується 1296 осіб. Найбільше завантажені Кам’янсько-Дніпровська лікарня - зайнято 96% ліжок, Пологівська -  75 %, Енергодарська -  63%, Бердянська - 59%, Дніпрорудненська -  52 %. За час пандемії у Запорізькій області виявлено понад 170 тисяч хворих.

Голова ЗОДА Олександр Старух дав доручення розробити програму подальшої вакцинації жителів області з урахуванням цільових груп. Він зазначив, що вакцинальна кампанія конкретних груп, таких як освітяни, медпрацівники, держслужбовці, дала помітний результат - рівень захворюваності серед цих категорій зменшився, що позитивно впливає на статистику в регіоні в цілому. Треба продовжувати системну роботу, резюмував Олександр Старух. 

 

Департамент культури та інформаційної політики


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора