"Запали свічку пам'яті" у річницю Голодомору 1932-1933 рр.

Дата: 26.11.2021 15:31

"Запали свічку пам'яті" у річницю Голодомору 1932-1933 рр.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Ця страшна сторінка нашої історії забрала життя майже чверті наших громадян. І досі можна довго ятрити душу питаннями: «За що постраждали ці мільйони людей? Чому молодим жінкам так і не судилося стати матерями, а комусь – відчути радість батьківства? З чиєї легкої руки в одну мить у дітей відібрали дитинство?». Але того, що сталося, вже не змінити.

Закликаємо кожного мешканця нашої громади відкласти свої справи на деякий час і о 16:00 27 листопада 2021 року, долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» і засвітити у вікні маленьку скорботну свічку.

Також в цей  пам’ятний день приспускаються  державні прапори з траурними стрічками.

Закликаємо мешканців ТГ в цей день утриматись від проведення розважальних заходів.

Ми впевнені, що цей святий вогник – символ нашої памяті, не омине жодну домівку.