Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ТРИВАЄ РОБОТА З КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Дата: 05.11.2021 15:36
Кількість переглядів: 361

У громадському транспорті діє ряд обмежень щодо пасажирських перевезень. Перевезення мають здійснюватися з дотриманням маскового режиму та лише на сидячих місцях.

Крім цього, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 перевезення пасажирів у міжнародному та міжобласному сполученнях з 21 жовтня здійснюються за наявності у них сертифікатів на КОВІД-19, негативного результату тестування або документів про одужання.

Протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС області  від 26.10.2021 № 32 з 28 жовтня введено заборону для пасажирів користуватися послугами внутрішньообласного (міжміського, приміського) транспорту без наявності у них документів, що підтверджують сертифікацію, або негативний результат тестування на КОВІД-19, або одужання. Заборона стосується автомобільного та залізничного транспорту.

Аналогічні обмеження для пасажирів запроваджені на міських маршрутах в містах Бердянськ, Приморськ, Пологи, Василівка, Токмак. В Енергодарі рух громадського транспорту зупинено. В Мелітополі рух громадського транспорту здійснюється по сертифікатах і з часовими обмеженнями (06-00 – 09-00, 16-00 – 19-00).

В обласному центрі вимоги до пасажирів стосовно наявності сертифікатів на міських маршрутах введені з 1 листопада, крім того, тимчасово обмежено в часі пільговий проїзд для пенсіонерів та деяких інших категорій (правом пільгового проїзду можна скористатися з 10-00 до 15-00).

Відповідальність за відсутність сертифікатів при користуванні транспортом покладена на пасажирів. Штраф – від 17 до 34 тис. грн.

 

Тестування на вокзалах

Пасажири мають можливість скористатися послугами з тестування на КОВІД-19.

Так, на території Запорізького аеропорту працюють лабораторії, які виконують ПЛР- та експрес-тести на КОВІД-19.

На залізничному вокзалі Запоріжжя-1 працює лабораторія, яка робить експрес-тести.

Також розгорнуто лабораторії з експрес-тестування на Запорізькому, Мелітопольському, Бердянському автовокзалах.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на транспорті

Управлінням транспорту та зв’язку облдержадміністрації організовано проведення спільних з контролюючими органами перевірок стану дотримання пасажирами та водіями протиепідемічних вимог на транспорті.

За період  з 28.10.2021 по 02.11.2021 працівниками Управління патрульної поліції в області відносно водіїв автоперевізників:

  • складено 2 протоколи за ч. 1 ст. 443 КУпАП (перевезення пасажирів в кількості, що перевищує кількість місць для сидіння);
  • винесено 10 постанов за ч.2 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).

Також на пасажирів складено:

  • 9 протоколів за ч. 1 ст. 443 КУпАП (проїзд без сертифікату);
  • 7 матеріалів за ч.2 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).

Департамент культури та інформаційної політики 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора