Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО із Днем працівника соціальної сфери.

Дата: 05.11.2021 13:23

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
7 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери, це свято є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Ви люди, які покликані віддавати свої сили та душевне тепло ближнім, тим, хто потребує особливої уваги та турботи. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни та праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Дякую Вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття.
Тож нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
Щиросердно бажаю вам,  міцного здоров’я та щастя, родинного затишку, достатку невичерпної енергії та мирного неба над головою.
Зі святом Вас!

З повагою,  сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ.