Комунальні підприємства Мелітопольщини спрямували до бюджетів громад майже 11 мільйонів гривень податку на прибуток

Дата: 04.11.2021 10:46

За січень - жовтень від комунальних підприємств Мелітопольщини до місцевих бюджетів надійшло 10 мільйонів 585 гривень податку на прибуток. Як повідомив начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський, минулорічний рівень надходжень перевищено на 37,8 відсотків або на 2,9 мільйона гривень.

Так, комунальники Мелітополя спрямували до бюджету міста 8,3 мільйона гривень,  суб'єкти господарювання Мелітопольського району перерахували до бюджетів громад 2,1 мільйон гривень, веселівські платники – 187,8 тисяч гривень.

Нагадаємо, податок, сплачений підприємствами комунальної форми власності, повністю зараховується до місцевих бюджетів. Крім того, 10 відсотків платежу від компаній приватної форми власності надходять до скарбниць територій. Базова ставка податку на прибуток становить 18 відсотків.