Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2021 08:31

Шановні жителі Чкаловської громади!

Сьогодні,  річниця звільнення  України від фашистських загарбників.
Не забути тих страшних сторінок історії. А тому, ми згадуємо події, які передували звільненню території нашої рідної землі від ярма окупації.
Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував села і міста в повоєнні часи.

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – тисячі загиблих, поранених та ненароджених. Багато часу минуло від тих трагічних подій, але ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших предків, і вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.
Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав підіймати нашу Батьківщину з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна. Низько вклоняємося ветеранам, вдовам, дітям війни, за мир і свободу.
Вшануємо хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто боровся за нашу свободу ціною власного життя.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

З повагою, сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ.