Дата: 12.10.2021 08:23

Фото без описуУвага конкурс!

Відповідно п.п. 5, 6 ст. 21  Закону України «Про культуру» зі змінами внесеними Законом України від 24.12.2015 № 955-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо запровадження контрактної  форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури  призначення керівників державних та комунальних  закладів культури» Чкаловська сільська рада оприлюднює подані документи на посаду директора Центру культури ,дозвілля і творчості Чкаловської  сільської ради Мелітопольського району Запорізької області:

КОМАНОВА Алла Григорівна ******** року народження, громадянка України, освіта  вища, Мелітопольське училище культури, спеціальність «культцурно- освітня робота » кваліфікація "клубний працівник,режисер театралізованих заходів та видовищ".

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну адресу chkalovoss@ukr.net каловської__сільської ради , які передаються конкурсній комісії.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться  12 жовтня 2021 року о 14-00 годині.