Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Всесвітнім днем пошти.

Дата: 09.10.2021 13:47

Шановні працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні. І сьогодні, попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу.
Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.
Ви, шановні поштовики виконуєте нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розумієте, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсійні кошти.
Висловлюю щиру подяку за вашу роботу. Бажаю всім поштовикам доброго здоров'я, щастя, благополуччя, та наснаги у нелегкій праці.

З повагою, сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ