Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток озимої пшениці під урожай 2022р. – гербіцидом Гранстар Голд і інсектицидом Галіл в період з 10 жовтня по 15 листопада 2021 року на території Корніївської сільської

Дата: 07.10.2021 14:55
Кількість переглядів: 443

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток озимої пшениці під урожай 2022р. – гербіцидом Гранстар Голд і інсектицидом Галіл в період з 10 жовтня по 15 листопада 2021 року на території Корніївської сільської ради. 

Гербіцид Гранстар Голд – діюча речовина трибенурон-метил і тифенсульфурон-метил, інсектицид Галіл, діюча речовина - імідаклоприд + біфентрин, всі ці препарати відносяться до 3 класу небезпечності, обмеження льоту бджіл становить 1-2 дні.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати вказані вище.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0953880022.

Керівництво ТОВ «Преображенське» з метою підвищення рівня поінформованості просить оголошення розмістити на сайті громади.

 

Директор ТОВ «Преображенське» Коростельов О.Ю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора