Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління, жителі Чкаловської територіальної громади! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Дата: 01.10.2021 09:08

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління, жителі Чкаловської об’єднаної територіальної громади!
Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.
Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
У цей святковий день прийміть нашу глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що Ви зробили для своїх нащадків. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.
Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою сільський голова, депутатський корпус Чкаловської сільської ради та виконавчий апарат Чкаловської ТГ.