Щорічний дитячий спортивний турнір "Здорові діти - здорова нація"! с.Зелений Гай.

Дата: 30.09.2021 11:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

26 вересня, під егідою Федерації Стронгмену України, в с. Зелений гай, біля сільського будинку культури відбувся щорічний дитячий спортивний турнір "Здорові діти - здорова нація"! У заході прийняли участь учні молодших та середніх класів з с. Чкалове та Зелений гай! Спортсмени змагалися у 8 естафетах. Було весело та дружньо. Після змагань учасники пригощалися гарячим чаєм та смаколиками. Море позитивних емоцій!!!

Дякую всім юним атлетам за участь, а глядачам за підтримку!!! Окрема подяка Алексію Голоті та " мийка - шиномонтаж "ГАРАЖ"" за допомогу у організації. Величезна подяка Иван Гордий за ПОСТІЙНУ допомогу в організації всіх наших заходів!!!