Шановні працівники бібліотек та поціновувачі друкованого слова! Прийміть щирі вітання зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 07:48

Шановні працівники бібліотек та поціновувачі

друкованого слова!

Прийміть найщиріші вітання  з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Нехай  ваш професіоналізм допоможе зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю, а  це свято принесе вам  гордість за свою професію, прагнення до творчості, взаєморозуміння з читачами та колегами. Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я,  родинного затишку, оптимізму,  радості і натхнення, вдячності від любителів книги та  творчого завзяття. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек!

З повагою,  сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ.