УВАГА! Військові навчання.

Дата: 30.09.2021 07:46

Командування морської піхоти Збройних Сил України повідомляє: протягом вересня - жовтня 2021 року на території Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей, в рамках підготовки підрозділів морської піхоти Збройних Сил України та за участі підрозділів іноземних держав, буде проводитись командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля - 2021».

Під час проведення цього навчання планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу.

Блокування військової техніки, розповсюдження фото- та відеоматеріалів техніки і режимних військових об’єктів суворо забороняється.

В районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами, всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.