Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Стартував новий етап будівництва вантового мосту через Дніпро

Дата: 29.09.2021 08:14
Кількість переглядів: 240

Стартував новий етап будівництва вантового мосту через Дніпро

 

У Запоріжжі за програмою президента України “Велике будівництво” триває зведення комплексу мостових переходів через Дніпро. Днями мостобудівники розпочали бетонування пілону низової частини вантового мосту. До цього аналогічні роботи проводили на верховій частині штучної споруди.

Поки на пілоні, що на верховій частині споруди, виконується армування чергової захватки, мостобудівники змонтували опалубку на пілоні низової сторони та вже розпочали бетонування. Висота пілонів штучної споруди сягатиме 166 метрів.

 Нагадаємо, що вантовий міст входить до складу Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя, що складається з 6 транспортних розв'язок та 27 штучних споруд. Протяжність ансамблю становитиме понад 9 км. Об’єкт є флагманом Національної програми відновлення мостів.

Два позакласні мости – вантовий і балковий – є наймасштабнішими об’єктами будівництва. Перший проїзд балкового вже відкритий для транспорту.

 У 2021 році за амбітним планом Укравтодору буде відремонтовано та збудовано понад 160 штучних споруд на дорогах державного значення по всій країні.

Фото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора