Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем дошкілля

Дата: 26.09.2021 13:47

27 вересня - День вихователя і всіх дошкільних працівників
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Чкаловської територіальної громади!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників дошкільної освіти.
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою та основою в подальшому житті. Шановні працівники дошкільної освіти, висловлюємо щирі слова вдячності за щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління та служіння улюбленій справі. Ви вмієте знаходити підхід до кожного малюка, розвиваєте в дітях таланти й творчі здібності. Тому в подяку за це, щиро побажаю Вам родинного тепла, міцного здоров’я, творчого вогника, щедрості серця, здійснення мрій, радості від роботи та відпочинку. Бажаю, щоб відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави, завжди супроводжувало Вас. Упевнений, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячих садках на день радості та щастя! Зі святом!
З повагою сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ