Оперативна нарада керівників закладів освіти Чкаловської сільської ради

Дата: 24.09.2021 14:01

23 вересня 2021 року в актовій залі Чкаловської сільської ради відбулася оперативна нарада керівників закладів освіти Чкаловської ради з питань роботи закладів у межах посилення карантину та активізацію вакцинації працівників, а саме, що з 23 вересня 2021 року всі заклади освіти, де вакциновано менш ніж 80 % персоналу, хоча б першою дозою, будуть закриті.
На нараді розглядались наступні актуальні питання:
1.Стан щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 по закладах освіти громади.
2. Про підсумки проведення тарифікаційної комісії на 2021-2022 навчальний рік
3.Про підготовку до атестації педагогічних працівників.
4.Про хід виконання заходів з підготовки до роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період на 2021-2022 навчальний рік.
5.Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
6. Про підготовку бюджетних запитів.
7. Про дотримання виконавської дисципліни.
Учасники наради в ході спілкування розв'язувати проблемні питання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.