Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

“ЖОВТА ЗОНА”: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ В РАЙОНАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 22.09.2021 11:55
Кількість переглядів: 298

Фото без опису

Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо переходу країни у  “жовту” зону з з 00 год 00 хвилин 23 вересня. У нових умовах змінюється і формат роботи шкіл, дитсадків та вишів. Як саме працюватимуть освітні заклади в районах Запорізької області можна переглянути за посиланнями.

Від завтра по всій області вступають в дію більш жорсткі карантинні обмеження щодо проведення масових заходів, роботи закладів харчування, розважальної сфери та інші. 

За рішенням Уряду, зокрема, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1236, обмеження «жовтої» зони стосуватимуться і закладів освіти. 

Вони працюватимуть офлайн лише за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу.  Якщо показники вакцинації персоналу у закладі освіти нижче - установу буде переведено в онлайн формат роботи. 

За посиланнями нижче кожен може перевірити як працюватиме його заклад освіти у «жовтій» зоні, а також побачити, який відсоток працівників щеплено.  

Школи 

Садочки

Заклади вищої та фахової передвищої освіти

Користуватися посиланнями просто:

  • оберіть тип навчального закладу, який вас цікавить  

  • знайдіть свій район: Запорізький, Мелітопольський, Василівський, Бердянський або Пологівський 

  • якщо ваш заклад в зеленій зоні - він працює в звичайному режимі.  

Як тільки у навчальному закладі показник вакцинація працівників досягне 80% - всі зможуть повернутися до офлайн формату роботи.

Нагадуємо також, що кожен педагог чи вихователь може досить просто пройти щеплення. Для цього потрібно лише звернутись  до керівника закладу та уточнити на яку дату та час запрошено мобільну бригаду для проведення вакцинації у вашому закладі. Обо самостійно відвідайте найближчий до вас пункт щеплення чи центр масової вакцинації 

Інформація щодо роботи освітніх закладів постійно оновлюється. Будь уважні!

Слідкуйте за інформацією на ресурсах обласної державної адміністрації та офіційних сторінках Голови Запорізької ОДА Олександра Старуха у Фейсбук та Телеграм

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора