Прийняли участь у акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 20.09.2021 18:43

З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа 18 вересня провів щорічну соціально-екологічну акцію Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Долучилися до проведення акції колективи закладів освіти, культури та апарату управління Чкаловської сільської ради, фермерські господарства, фізичні особи підприємці та усі активні мешканці громади.

У ході проведення акції було зібрано сміття на узбіччях доріг та у місцях загального користування, вирубано порослі та викошено траву.