Обговорили найактуальніші питання села Зелений Гай.

Дата: 20.09.2021 18:41

17 вересня 2021 року сільський голова Чкаловської сільської ради відвідав територію Зеленогаївського старостинського округу, де провів прийом громадян із особистих питань. Більшість мешканців села Зелений Гай, які прийшли на зустріч із головою запропонували провести загальне обговорення проблемних питань їх села та отримати відповіді на свої питання відкрито.

У ході зустрічі, перед сільським головою порушили питання підвозу дітей до школи, освітлення вулиць села, подальшої роботи КП «Горизонт», діяльності пункту здоров´я, ремонту доріг, створення нових робочих місць, тощо.

Окрему увагу приділили роз´ясненню проблеми аварійного стану даху Чкаловського будинку культури, щодо якого розроблено проєкт реконструкції, який потребує фінансування.

На усі порушені питання сільський голова, заступник сільського голови, секретар сільської ради, староста, поліцейський офіцер громади надали обгрунтовані відповіді. Деякі питання, що потребували додаткового вивчення, поставлено на контроль та доведено до виконавців.

Зустріч вийшла емоційна, але продуктивна, у ході якої представники влади та мешканці громади мали змогу задати питання та отримати на них відповіді, висловити своє невдоволення, запропонувати варіанти вирішення проблем.