Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 12:05

Шановні здобувачі освіти, педагоги та батьки Чкаловської територіальної громади!
Вітаємо Вас з прекрасним з особливим святом вересня - Днем знань! Святом мудрості, нових відкриттів, натхнення та добра!
Це свято завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою  атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!
Бажаємо з веселими спогадами про літо впевнено зробити крок до нових знань. Нехай цей навчальний рік буде багатий на великі успіхи, особисті досягнення та дивовижні історії. Зі щирого серця хочеться побажати педагогам та здобувачам освіти, успіхів в процесі освоєння нового, міцного здоров’я та сміливого прагнення до перемог! Нехай новий навчальний рік принесе тільки приємні враження, а шкільні дні будуть наповнені радістю, приємними новинами, гарними оцінками, високими результатами та дружньою атмосферою!

Вітаємо з Днем знань! Щасливого, успішного навчального року!

З повагою сільський голова, депутатський корпус Чкаловської сільської ради та виконавчий апарат Чкаловської ТГ.