Робочий візит директора Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Чкаловської сільської ради Світлани МАРІНОВОЇ та поліцейського офіцера Чкаловської територіальної громади, майора поліції Наталії Лубяної, на територію с. Корніївка.

Дата: 30.08.2021 15:12

Фото без описуФото без описуФото без опису

26.08.2021директор Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Чкаловської сільської ради Світлана МАРІНОВА та поліцейський офіцер Чкаловської територіальної громади, майор поліції Наталія Лубяна, здійснили виїзд на територію с. Корніївка з метою перевірки надання соціальних послуг. На території села перебуває 6 осіб які знаходяться на обслуговуванні соціального працівника Яни ДИЧКО, це категорія одиноко проживаючих осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Даних осіб було відвідано, проведено перевірку надання соціальних послуг та їх якості, за результатами перевірки, особи яким надаються соціальні послуги в цілому задоволенні якістю обслуговування. За результатами виїзду, було зроблено висновки та надано консультації соціальному робітнику щодо покращення надання соціальних послуг.