Висловлюємо щиру вдячність Веселівській ХЦ «Жива віра» в особі Папазян С.В. за надання гуманітарної допомоги.

Дата: 27.08.2021 16:08

Дякуємо за надану благодійну допомогу.

Жителі Чкаловської ТГ висловлюють щиру вдячність Веселівській ХЦ «Жива віра» в особі Папазян С.В. за надання гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття, а також засобів для реабілітації після травм та хірургічних операцій.
Доречними стали іграшки для дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та діток, які виховуються в неповних сім’ях. Потішили дітей стільцями, які ще й крутяться!
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнена, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і більше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємо на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.