РЕМОНТІ РОБОТИ У ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕНІ БЕРДЯНСЬКОЇ ЛІКАРНІ МАЙЖЕ ЗАВЕРШЕНО

Дата: 25.08.2021 10:59

У рамках програми Президента "Велике будівництво" в Запорізькій області реконструюють 9 приймальних відділень у лікарнях.

У Бердянському територіальному медичному об'єднанні (БТМО) реконструкція приймально-діагностичного відділення завершується.

Наводити лад у відділенні починали два роки тому за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та участі міської влади. Реорганізація дозволила підвищити пропускну потужність і отримати новітнє діагностичне обладнання. Реконструкцію продовжили вже в рамках програми Президента "Велике будівництво".

Бердянське ТМО визначили закладом І хвилі надання стаціонарної допомоги. У лікарні 250 ліжок виділено для хворих на COVID-19, з них заповнено 95 ліжок. Придбано 28 апаратів ШВЛ, з яких 7 зайнято пацієнтами.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю