Платники Мелітопольщини та Веселівщини сплатили до бюджетів понад 1 мільярда гривень

Дата: 19.08.2021 08:34

За січень – липень мелітопольські та веселівські платники перерахували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 84 мільйони  гривень податків і зборів, що на 193 мільйони або на 22 відсотки більше минулорічних відрахувань. Про це повідомив начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський.

Зокрема, до державної казни представники бізнесу спрямували 455 мільйонів 119 тисяч гривень. Це на 86 мільйонів 526 тисяч або на 24 відсотки більше надходжень аналогічного періоду 2020 року.

Місцеві скарбниці поповнено на 628 мільйонів 828 тисяч гривень. Бюджети громад отримали на 106 мільйонів 525 тисяч або на 20 відсотків більше, ніж торік.

Окрім цього, упродовж семи місяців цього року мелітопольські та веселівські роботодавці перерахували до пенсійного та соціальних фондів майже 419 мільйонів гривень єдиного внеску.