ЗАПОРІЗЬКІ СПОРТСМЕНИ-ОЛІМПІЙЦІ ОТРИМАЮТЬ ВИНАГОРОДИ

Дата: 12.08.2021 08:11

Про це Олександр Старух розповів під час наради зі структурними підрозділами облдержадміністрації.

Запорізькі спортсмени вдало виступили на Олімпійських іграх у Токіо. Парвіз Насібов у греко-римській боротьбі отримав срібну медаль. Микита Барабанов та Катерина Климюк посіли 13-те місце у легкій атлетиці, Олег Сербін у стрибках у воду зайняв 6-те місце, Вікторія Кесарь у стрибках у воду посіла 23-тє місце, з плавання 8-ме місце зайняв Сергій Фролов та 35-те місце Сергій Шевцов.

Голова облдержадміністрації зазначив, що усі запорізькі спортсмени, які посіли рейтингові місця на Олімпійських іграх, отримають грошові премії. На це в обласному бюджеті передбачено 1 млн грн.

- За підсумками виконання бюджету за 9 місяців ми будемо прохати Запорізьку обласну раді ще збільшити фінансування для того, щоб здійснити достойні виплати спортсменам та їх тренерам. Всі призери будуть обов’язково відзначені. Також розпочинаються Паралімпійські ігри, де участь приймають також і запоріжці. Підтримуємо та вболіваємо за наших!, - наголосив Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю