Вітаємо з Днем народження голову Чкаловської сільської ради Калиновського Станіслава Васильовича !

Дата: 06.08.2021 08:56

Шановний Станіславе Васильовичу!
Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, нехай воно буде запорукою невичерпної енергії, щастя і добробуту, успіхів і здобутків у всіх сферах Вашого життя, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами та теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
Ми бажаємо Вам нових успіхів! Нехай доля береже від негараздів! Зичимо щастя та благополуччя, любові та злагоди у родинному колі! І нехай всі найщиріші побажання у цей день подарують Вам невичерпну наснагу на нові досягнення, непохитну волю та оптимізм! З Днем народження!
З повагою, виконавчий аппарат Чкаловської ТГ.