ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У БЕРДЯНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МІЖНАРОДНОГО АВТОШЛЯХУ

Дата: 28.07.2021 14:23

Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.

У Запорізькій області дорогу М-14 ремонтуватимуть на двох ділянках: км 580+000 – км 592 та км 592+000 – км 604+086.

Днями дорожники вже розпочали роботи з фрезерування існуючого покриття та регенерації шарів основи. Також проводиться  влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Загалом проєктом капітального ремонту передбачено провести повне оновлення ділянок: зняття старого шару асфальту, підсилення основи, влаштування нового покриття, заміна водопропускних труб, розчищення земляного полотна, ремонт двох мостів, укріплення узбіч, нанесення дорожньої розмітки, влаштування тротуарів та дорожніх знаків.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю