У Запорізькій області почався ремонт дороги державного значення Т-04-01 Дніпро - Василівка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь

Дата: 27.07.2021 09:48

У Пологівському районі стартував ремонт територіальної автодороги державного значення Т-04-01

Днями було розпочато роботи з поточного середнього ремонту територіальної автомобільної дороги державного значення Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь, на ділянці, що проходить в межах Запорізької області.

Ремонт виконує ТОВ “Шляхове будівництво “АЛЬТКОМ” на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Роботи стартували на ділянках автодороги в Пологівському районі області. Там вже відфрезеровано 26,5 км існуючого старого дорожнього покриття, що втратило свої міцності характеристики, виконано підсилення основи на найбільш аварійних ділянках — загальною протяжністю понад 11 км, та влаштовано вирівнюючим шаром — понад 5 км автодороги.

Роботи з поточного ремонту цієї автодороги тривають й наразі.