Богатирський турнір "Найсильніший юнак Чкаловської громади 2021"

Дата: 19.07.2021 10:30

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт, саме він об’єднує всі народи, нації, покоління.

17 липня 2021 року, спорт об’єднав жителів Чкаловської громади на спортивно – масовому заході, богатирський турнір на звання «Найсильніший юнак Чкаловської громади 2021», в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського дня, як популяризація спорту та здорового способу життя, розширення спортивного світогляду серед молоді та дітей. Турнір проходив в с. Чкалове на базі Чкаловського сільського будинку культури, під професійним керівництвом директора Зеленогаївського будинку культури Сергія ПОКАДЬКО.  Відкриття богатирського турніру почалося із привітального слова сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО.

До складу учасників турніру увійшло три вікових підгрупи, представники сіл Чкаловської територіальної громади.

Турнір проходив в чотири етапи, включаючи в себе різноманітні вправи, де у запеклій боротьбі за першість змагалися юні богатирі, демонструючи силу, швидкість, витривалість в різних видах змагань. Учасники викладались на повну силу та показали свій найкращий результат і високий рівень спортивних умінь.

Вболівальники емоційно та жваво реагували за кожного з учасників, підтримуючи оплесками та вигуками.

Перемогу отримали найкращі!

Переможців турніру відзначили кубками, медалями та грамотами Чкаловської сільської ради.

Дякуємо учасникам за море позитиву, ми побачили, що в нашій громаді ростуть сильні, спритні та сміливі юнаки.

Велика подяка за організацію та проведення богатирського турніру організатору заходу, директору Зеленогаївського будинку культури Покадьку С.В., і команді його помічників: Івану  Гордію, Дмитру Боргану, Олексію Кушніру, Катерині Довганінець, Овдієнко Надії Іванівні.  Захід видався насиченим, цікавим та змістовним, учасники та вболівальники отримали гарний настрій та масу позитивних емоцій.

Бажаємо усім міцного, богатирського здоров’я, наснаги, успіхів та нових перемог!