Олімпійський день в Калинівському старостинському окрузі

Дата: 16.07.2021 15:38

Олімпійський день у селі Калинівка

14 липня , в рамках святкування Олімпійського дня, на території спортивного майданчику КЗ "Калинівська ЗОШ  І -ІІІ ст.пройшли змагання між дітлахами з міні- футболу, малюкболу (піонерболу). Також усі бажаючі учасники  сьогоднішнього свята  мали змогу взяти участь у майстер- класі з основ туристичної справи. Перед початком змагань діти прослухали змістовну розповідь про історію виникнення Олімпійських ігор та про Олімпійські ігри сучасності. Переможців та переможених у нас не було, адже головною ціллю заходу була популяризація Олімпійських видів спорту серед дітей та молоді. Добре набігавшись і настрибавшись , під палючим сонечком, дітям потрібно було відпочити та  остудитись. Найкращою ідеєю для цього стало обливання теплою літньою водою. Всі діти залишилися задоволеними сьогоднішнім дійством і отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень.