Привітання сільського голови Станіслава Калиновського з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2021 15:21

Шановні бухгалтери Чкаловської громади!

16 липня відзначається День бухгалтера. Шановні представники цієї важливої та необхідної професії, вітаю Вас з професійним святом! Хай кожному з Вас в цей день, люди висловлюють подяку і шану за вашу складну та клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю, і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів. Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом. Від Вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота різноманітних сфер сільського господарства, підприємств, установ громади.

Тож прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Хай Ваше життя, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується Ваше здоров'я. Добробуту Вам і процвітання, рівноваги та творчого неспокою!

З повагою, сільський голова                                        Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ